reede, september 15, 2006

Poliitika, majandus ja meeleparandus

Hei, ega kellelgi pole alles seda Postimeest, kus Juure koostatud unenägude seletaja sees on? Ma nägin nimelt täna unes Savisaart. Olude sunnil läksin tööle majandusministeeriumisse ja olin seal mingi nõunikujubin. Esimesel tööpäeval astus ka minister minu juurest läbi. Ajakirjanikud pildistasid mind koos Savisaarega ja ma mõtlesin, et oh issand, nüüd arvavad kõik, et olen Keskerakonda astunud. Ega Savisaar minuga midagi ei rääkinud, lihtsalt kuidagi sattusin sinna nagu ikka.
Ärkasin üles ja kuidagi helge tunne oli, et enam erialast tööd ei tee.

Üldse oli hirmus öö täna. Teises unenäos helistas mulle üks tibi, kes millegipärast mind ei salli (mina täpset põhjust ei tea) ning seletas mulle, et tal on jäänud minust mulje kui ülbest ja enesekesksest inimesest, kes blogi(de)s enda üleolekut ja paremust demonstreerib. Ega see veel polnudki hull – hulluks läks asi siis, kui ma ennast õigustada püüdsin ja vabandasin, et ma pole üldse nii mõelnud ja olen üdini sõbralik ning inimarmastust õhkav. Tibi lubas mu meeleparandusele lootma jääda.

Hommikul müüsin ennast 30 aastaks pangale maha.

1 kommentaar:

  1. Tead, täna oligi lihtsalt üks selline kummaline öö. Ma jõudsin ka mitu sellist unenägu ära vaadata, et tõustes mõtlesin, et "no mida paganat?"...

    VastaKustuta